Croc's World 2 (windows)

Croc's World 2

Croc's World 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Croc's World 2, Super Mario tarzı grafikler ile dikkat çeken kolay ve eğlenceli oynanışa sahip bir platform oyunu.

Croc’s World 2, bir zamanlar kimimizin oyun konsolunu kimimizin de bilgisayarını süsleyen platform oyunu Super Mario tarzı grafiklere sahip oynarken büyük keyif alacağınız bir mobil oyun. “Nerede o eski eğlenceli oyunlar?” diyorsanız Croc’s World’ü kesinlikle denemelisiniz.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz fazla yer kaplamayan bir platform oyunu olan Croc’s World 2, dünya çapında başarı yakalamış, çocuklar kadar eskilere özlem duyan yetişkinlere hitap ediyor ve oldukça basit oynanışa sahip olmasına rağmen kısa süreli oynamada dahi kesinlikle eğleneceğiniz bir yapım.

Küçük ve sevimli bir timsahı yönlendirdiğimiz oyunda yol boyunca karşımıza birçok kötü karakter çıkıyor. Salyangozlar, yengeçler, eşek arıları gibi devasa yaratıklara karşı koymaya çalışıyoruz. Sürekli koşmamız ve zıplamamız gerekiyor. Düşmanların yanında taş blok, ateş gibi çeşitli engeller de çıkıyor.

Bölüm sonu yaratıklarla da karşılaştığımız oyunda karakterimizi yönlendirmek için yön tuşlarını veya a, w, d tuşlarını; atış yapmak içinse boşluk tuşunu kullanıyoruz.

YORUMLAR