Cursor Manager

Cursor Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,982

  • Üretici

    RAMA KRISHNA AYINUMPUDI

Cursor Manager programı sayesinde bilgisayarınızın fare imlecinin görünümünü kolayca değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz.

NOT: Cursor Manager programı yayından kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/masaustu/kabuk-masaustu-yonetimi/

Windows'un XP öncesi sürümlerinde fare işaretçisinin renklendirilmesi ve farklı yükleme animasyonlarına sahip olması sık rastlanan bir özellikti ancak uzun süredir böyle bir özellik mevcut değil ve dolayısıyla faresinin görünümünü özelleştirmek isteyen kullanıcılar hazır işaretçi temalarını yükleseler bile bunları aktif hale getirmek zorlayıcı olabiliyor.

Cursor Manager programı, bu süreci en acemi kullanıcılar için bile daha kolay hale getirebilen ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve Windows içerisindeki fare işaretçisinin dilediğiniz gibi değiştirilmesine imkan tanıyor. Programın arayüzü ve kullanımı çok kolay olduğu için sadece bir kaç dakika içerisinde özelleştirilmiş bir Windows kullanma deneyimi elde edebilirsiniz.

Programın içerisinde gelen farklı fare temaları başlangıçta yeterli olacaktır ancak internette bulabileceğiniz diğer hazır temalar da program tarafından uygulanabiliyor. Bu sayede oldukça geniş fare işaretçisi seçeneklerine sahip olduğunuzu söyleyebilirim.

RKCUR formatındaki tüm temaları destekleyen uygulama değişikliklerin anında görülebilmesini de sağlayabiliyor. Eğer Windows'un kendi fare işaretçisini sıradan ve sıkıcı buluyorsanız denemeniz gereken programlardan birisinin Cursor Manager olduğunu söyleyebilirim. Hafif ve sistemi yormayan yapısıyla kullandığınız zaman diğer program ve oyunlarınızda da herhangi bir performans sıkıntısına neden olmayacaktır.

YORUMLAR