CyberLink YouCam 6.0 (windows)

CyberLink YouCam

6.0
CyberLink YouCam
DENEME SÜRÜMÜ
3  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    419,494

  • Üretici

    Cyberlink

CyberLink YouCam 6 pek çok yeni efekt eklediği son sürümüyle çevrimiçi sohbetlerinizi eskisinden daha eğlenceli hale getiriyor. Her tür efekti bulabileceğiniz program HD web kameralarını da destekliyor.

CyberLink YouCam 6, geliştirilen yeni sürümüyle artık daha eğlenceli. Çevrimiçi sohbetlerinizi  ses ve video efektleriyle süsleyerek arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. YouCam'de hazırladığınız videoları Facebook ve YouTube profilinize göndererek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

CyberLink YouCam son versiyonunda eklenen HD desteği ile artık HD web kameralarını da destekliyor. YouCam için yeni efektler yüklemek isterseniz ücretsiz olarak DirectorZone sayfasından indirebilirsiniz. Program Skype gibi popüler mesajlaşma ve görüntülü konuşma programları ile uyumlu olarak çalışır. Yeni avatarlar, imaj dosyaları ve video klipleri yaratabileceğiniz bu güzel program ile isterseniz videolar üzerinde oynamalar bile yapabilirsiniz.

Kamera ve webcam ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlara sahip olan CyberLink YouCam 6, WebCam kullanarak yapacağınız canlı sohbetlerde yada video kayıtlarında, 200'den fazla video efekti ekleme şansı sunuyor. Daha önceden fotoğraf düzenleme özelliğine sahip olmayan program ile artık HDR ve Panorama fotoğraflar çekebiliyorsunuz hem de çektiğiniz fotoğrafları kolayca düzenleyebiliyorsunuz.

İş yada kişisel amaçlı olarak hazırlamanız gereken sunum yada eğitimleri de CyberLink YouCam'in sunmuş olduğu araçları kullanarak rahatlıkla hazırlayabiliyorsunuz.

Çok uzun süredir var olan program, yıllar içerisinde güncellenerek oldukça gelişti. Videolara efekt ekleme programı olmaktan çıkarak adeta video ile ilgili her şeyi yapmanızı sağlayan CyberLink YouCam 6'nın 1 aylık deneme versiyonunu ücretsiz olarak indirerek hemen deneme fırsatını kaçırmayın.

Uyarı! Programın indireceğiniz dosyası kendi indirme yöneticisi olduğu için yükleme işlemleri esnasında Norton güvenlik programları sunmaktadır. Dikkatli ilerleyerekseçeneğin başındaki tik işaretini kaldırarak sadece CyberLink Youcam 6'nın kurulumunu sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR