Daedalus - No Escape Demo (windows)

Daedalus - No Escape

Daedalus - No Escape
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Daedalus - No Escape kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir online aksiyon oyunudur

Daedalus - No Escape oyunculara hızlı ve çekişmeli online karşılaşmalar yapma imkanı veren top down shooter türünde kuşbakışı kamera açısından oynanan bir aksiyon oyunu.

Daedalus - No Escape'de uzayın derinliklerine yolculuk ediyoruz ve bir uzay askerini kontrol ederek rakiplerimize meydan okuyoruz. Oyunda arenaya adım atmamızla birlikte aksiyon başlıyor. Daedalus - No Escape'de bütün amacımız rakiplerimizi yok etmek. Bu iş için güçlü ve etkileyici silahları kullanabiliyor, çevremizdeki doğal siperlerden ve harita yapısından faydalanarak rakiplerimize üstünlük sağlayabiliyoruz.

Daedalus - No Escape'in temel olarak Quake 3 ve Unreal Tournament gibi klasik online FPS oyunları ile Crimsonland ve Alien Breed gibi kuşbakışı aksiyon oyunlarının bir karışımı olduğunu söyleyebilirim. Bu karşımı ortaya oldukça güzel bir karışım çıkarmış ve bize saf aksiyonu hızlı ve akıcı bir oyun yapısıyla sunuyor. Oyunun grafikleri göze hoş görünmekte.

Daedalus - No Escape'i dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde farklı oyun modları da yer alıyor. Highscore, Deathmatch, Last Man Standing, Team Deathmatch, Capture the Flag gibi oyun modlarının yer aldığı Daedalus - No Escape'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • Çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • OpenGL 3.0 uyumlu ekran kartı
  • 300 MB boş depolama alanı

YORUMLAR