Damned Hours Demo (windows)

Damned Hours

Damned Hours
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Damned Hours bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Damned Hours oyunculara tek başlarına korkularıyla yüzleşme fırsatı veren bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Bir Japon efsanesinden esinlenerek geliştirilmiş bir korku oyunu olan Damned Hours'da Annie adlı kahramanın yerine geçiyoruz. Kahramanımız, bir cesaret testine giriyor. Japonya'da "Hitori Kakurenbo" adı verilen bu test ruhlar ve hayaletlri içeriyor ve yalnız saklanma oyunu olarak da biliniyor.

Damned Hours'da kahramanımızın gireceği cesaret testi etraf tamamen karanlıkken, gecenin saat 3'ünde oyuncak bebeğinin adını 3 defa tekrarlayarak "sıra sende" demesiyle başlıyor. Sonrasında aniden onu bıçaklayarak banyodaki küvet içinde bırakmanız gerekiyor. Evin bütün ışıkları kapalı olmalı, sadece el feneriniz ile yolunuzu bulmanız gerekli. Bütün bu süre boyunca hayaletler ve ruhlar sizi avlıyor, bıçaklayıp küvete attığınız bebek ise sizi bulup, kullandığınız buçakla sizi öldürmeye çalışıyor. Amacınız ise sabah 6'ya kadar kaçıp saklanarak hayatta kalmak ve "ben kazandım" diye bağırarak bu mücadeleyi sonlandırmak.

Damned Hours'da haritaları keşfederek sırları açığa çıkarabiliyor, eşyalar bularak yeni yetenek kazanabiliyorsunuz. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 530 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 260 veya ATI Radeon HD 4870 ekran kartı

- DirectX 10

- 4 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme