Dark Blood Online (windows)

Dark Blood Online

Dark Blood Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Blood Online oyunculara fantastik bir macera sunan bir MMORPG oyunudur

Dark Blood Online hem aksiyonu hem de RPG öğelerini birleştiren bir yapıya sahip olan MMORPG türünde bir rol yapma oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon-RPG oyunu olan Dark Blood Online'da karanlık güçler tarafından tehdit edilen bir fantastik evrene konuk oluyoruz. Bu fantastik dünyayı şeytani yaratıkların elinden kurtarmak için ise bir grup kahraman arasından birini seçiyoruz ve yüzlerce farklı türdeki canavarlarla savaşıyoruz.

Dark Blood Online'da oyunculara seçebilecekleri 6 ana kahraman sınıfı ve 12 alt sınıf sunuluyor. Böylece oyunculara seçtikleri sınıf üzerinde uzmanlaşma ve kendi oyun tarzlarını geliştirme imkanı veriliyor.

Dark Blood Online'da oyuncular görevleri tamamlayarak hikayede adım adım ilerlerken oyunu daha eğlenceli hale getiren Monster Trial adlı mücadelelerle karşılaşabiliyorlar. Yeteneklerinizi en üst seviyede test etmenize imkan tanıyan bu mücadeleler ile oyun daha renkli hale gelmekte.

Dark Blood Online'da karanlık zindanlara dalarak büyülü eşyalar peşinde koşabileceğiniz gibi PvP karşılaşmaları sayesinde diğer oyuncularla çarpışabilirsiniz. Bunun yanında oyunda meslekler de yer alıyor ve oyunculara kendi eşyalarını yaratma, balık tutma ve kart toplama gibi aktivitelere dahil olma imkanı veriliyor. Dark Blood Online düşük sistem özelliklerine sahip sistemlerde bile rahatça çalışabilmekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 2.42 GHZ hızında Intel Pentium 4 işlemci veya AMD XP 2600+ işlemci
  • 1 GB RAM
  • 128 MB video belleğe sahip GeForce FX 5700 veya ATI Radeon 9600 Pro ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 3 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme