Darksiders Türkçe Yama (windows)

Darksiders Türkçe Yama

Darksiders Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darksiders'ın heyecan dolu hikayesini ve aksiyonunu doyasıya yaşamak için Türkçe yamasını indirmeyi unutmayın.

Darksiders PC kullanıcılarının genelde eksikliğini çektiği platform aksiyon oyunları arasındaki yerini oldukça başarılı bir şekilde almıştı ve direkt olarak bol aksiyona dalmak isteyen oyuncular için pek çok kaliteli öğeyi bir araya getirmişti. Zira oyunda neredeyse aralıksız olarak devam eden bir aksiyon mevcut ve bu aksiyon kaliteli senaryo altyapısı ile de destekleniyor.

Her ne kadar grafikler konusunda biraz yetersiz kalsa da başarılı seslendirmeler, akıcı oynanış ve heyecan dolu anlar sayesinde grafikleri fark bile etmeyeceksiniz. Lakin oyunun oldukça ağır ve dramatik diyebileceğimiz hikayesi biraz da karmaşık bir dil ile aktarıldığı için İngilizcesi çok iyi olmayan kullanıcılar sorun yaşayabilirler.

Bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanan Darksiders OyunÇeviri Türkçe yaması sayesinde oyunun menülerinden tutun da diyaloglarına kadar tüm bölümleri Türkçe haline geliyor. Dolayısıyla hem hikayeyi takip etmek daha kolay oluyor, hem de oyunda sahip olduğunuz silahlar, güçler ve diğer özellikler konusunda daha rahat fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken indirdiğiniz RAR dosyasını açmak ve daha sonra içerisinden çıkan kurulum dosyasını çalıştırmak. Yaşadığınız sorunları elbette bize her zaman iletebilirsiniz.

YORUMLAR