Daylight Ninja (windows)
Daylight Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    133

  • Üretici

    Siiven Games

Daylight Ninja, genç ninjanın üstün yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olduğunuz bir Windows oyunu.

Daylight Ninja, karanlık korkusunu yenmeye çalışan genç bir ninjanın aksiyon dolu hayatına giriş yaptığımız bir Windows oyunu. Tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirip ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabildiğimiz ninja oyununda şehrin en çok suç işlenen noktalarında kendimizi göstermek yerine ninja okulunda öğretilen hareketleri gerçek hayatta uygulama yoluna gidiyoruz.

Trafiğin vızır vızır işlediği bir şehirde sadece binaların çatı katlarını gördüğümüz bir noktada gözlerimizi açarak başladığımız oyunda amacımız olabildiğince seri olarak kısa sürede 1000 metre mesafeye ulaşmak. Tabii ki ninja olduğumuzdan yeteneklerimizi test etmek üzere yola birçok engel döşenmiş ve bu engeller genellikle durak noktalarında veya puanımızı artırmak için toplamamız gereken altınların bulundukları yerlerde karşımıza çıkıyor.

Oyunda binaların uç noktalarında gezinebilmek için parmağımızı ninjanın üzerine dokunduruyor ve çek – bırak hareketini uyguluyoruz. Bu hareketi yapmak çocuk oyuncağı gibi gelse de vaziyetin böyle olmadığını binalar arasında geçiş yapmaya başladığımızda anlıyoruz. Çok ince ayar yapmadan ilerlemek mümkün değil.

Daylight Ninja, şaşalı görseller sunmasa da zaman geçirmek adına oynanabilecek bir ninja oyunu olmuş diyebilirim.

YORUMLAR