Dead Alliance (windows)

Dead Alliance

Dead Alliance
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Alliance güzel grafiklere sahip bir online zombi oyunudur

Dead Alliance eğer Walking Dead benzeri zombi hikayelerini konu alan oyunlar ilginizi çekiyorsa hoşunuza gidebilecek bir FPS oyunu.

Bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir online zombi oyunu olan Dead Alliance'da zombi kıyametinin sonrasındaki bir alternatif dünya düzeni karşımıza çıkıyor. Bu dünya düzeninde şehirler yok oluyor ve ülkeler egemenliklerini kaybediyor. Oluşan boşlukta ise eski askeri üsler küçük site devletlerine dönüşüyor. Bu ortamda tek düşmanımız zombiler değil; kaynaklar sınırlı olduğu için bu kaynaklar için diğer site devletleriyle savaşmamız gerekmekte.

Dead Alliance'da farklı silahları kullanabildiğimiz gibi zombileri de silaha dönüştürebiliyoruz. Kullanacağımız özel yemler ve tuzaklar ile zombileri diğer oyunculara doğru yönlendirebiliyor, ortalığı karıştırabiliyoruz.

İlginç mekaniklere sahip olan Dead Alliance'da farklı oyun modları bulunuyor. MOBA oyunlarına benzer şekilde rakip takımın üssünü ele geçirmeye çalışırken kendi üssünüzü de korumanız gerekiyor.

Dead Alliance'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.0 GHz çift çekirdekli 64 bit işlemci

- 8 GB RAM

- DirectX 11 uyumlu 2 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR