Dead In Bermuda Demo (windows)

Dead In Bermuda

Dead In Bermuda
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead In Bermuda kaliteli bir macera - RPG oyunudur

Dead In Bermuda, hayatta kalma teması üzerine kurulu bir macera oyunu ve rol yapma oyunu karışımı olarak tanımlanabilir.

Bize 90'lı yıllarda oynadığımız Monkey Island ve Broken Sword gibi klasik macera oyunlarını hatırlatan bir görünüme sahip olan Dead In Bermuda'da bir uçak kazası geçiren ve bu kazadan sağ kurtulan 8 kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanlarımız gözlerini açtıklarında kendilerini yabancı bir adada buluyorlar. Bu noktadan sonra nasıl hayatta kalacaklarını belirlemek bize düşüyor. Kahramanlarımızın hayatta kalmasını sağlayabilmek için herbirine özel görevler vermemiz gerekiyor. Bu sayede bazı kahramanlar ihtiyaç duyduğumuz malzemeleri etraftan toplarken bazı kahramanlar bu malzemeleri kullanarak eşyalar ve araçlar üretebiliyorlar. Diğer kahramanlarımız ise kitap okuyup araştırma yaparak hayatta kalmamıza yardımcı olacak bilgileri elde edebiliyorlar.

Dead In Bermuda içerisinde RPG elementleri karıştırılmış bir macera oyunu. Oyun boyunca gözlerimiz açtığımız adada farklı karakterlerle tanışacağız. Bu karakterlerle kurduğumuz diyaloglar sayesinde bulmacaları çözmek için kullanabileceğimiz ipuçları elde ediyoruz. Ayrıca kayıp Atlantis şehri hakkındaki kehanet bu sayede karşımıza çıkıyor. Oyunda boyunca açlık, susuzluk, hastalık, sakaltlık, yorgunluk ve depresyon gibi faktörlere dikkat etmemiz gerekiyor. Kahramanlarımızın arasındaki dengeler de oyunun gidişatını etkileyebiliyor. Kahramanlarımız kavga edebiliyorlar veya işbirliği yapabiliyorlar. Oyunda araştırma yaptıkça ve birşeyler ürettikçe kampımızı geliştirebiliyoruz. Ayrıca kahramanlarımızı da oyun boyunca geliştirebiliyor ve farklı yeteneklerde uzmanlaştırabiliyoruz.

Dead In Bermuda'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ işlemci
  • 512 MB RAM
  • DirectX 9.0c
  • 700 MB boş depolama alanı
  • Minimum 1280x720 ekran çözünürlüğü

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR