Dead Space 2 Türkçe Yama (windows)

Dead Space 2 Türkçe Yama

Dead Space 2 Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Space 2 Türkçe yamasını kullanarak oyunu çok daha kolay bir şekilde anlayabilir ve oynayabilirsiniz.

İlk Dead Space oyununun yakaladığı muazzam başarının ardından oyunun ikincisinin gelmesi elbette oldukça doğaldı ve karakterimiz Isaac Clarke Dead Space 2'de de bizimle oluyor ve korku dolu macerasına devam ediyor. İlk oyunda uzaylılara karşı amansız bir mücadeleye girişen Isaac, bu mücadeleden sağ kurtulmayı başarmıştı ancak komaya girmişti. The Sprawl adlı şehirde yeniden kendine gelen ve beklenmedik olayların ortasında kalan Isaac bir defa daha uzaylılara yıkımı götürmek için hazır.

Oyunun grafik, ses ve oynanış öğeleri bakımından ilk oyunu geride bıraktığını söylemek mümkün. Böylece hikayenin devamını görürken, aynı zamanda daha kaliteli bir oyun oynama deneyimi elde edebiliyorsunuz. Ancak oyunun yabancı dilde olması nedeniyle kurgu takibinde zorlanan oyuncular var ve onlar için güzel bir haberimiz var.

OyunÇeviri'nin hazırladığı Dead Space 2 Türkçe yaması hazır ve yama sayesinde oyunun her anını Türkçe altyazılarla birlikte yaşayabilir, oyun üzerinde daha fazla hakimiyet kurabilirsiniz. Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken indirdiğiniz RAR dosyasının içerisindeki kurulum dosyasını çalıştırmak ve böylece yamanın kurulmasını sağlamak. Yama kurulumunda sorun yaşayacak olursanız bizlere yorum kısmından bu sorunları aktarmayı unutmayın.