Desktop Teleporter 1.3.2.5 (windows)

Desktop Teleporter

Desktop Teleporter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    276

  • Üretici

    Tran Chi Kien

Desktop Teleporter programını kullanarak bilgisayarınızın masaüstündeki dosyaları otomatik olarak başka klasörlere taşıyabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızın masaüstü genellikle onlarca farklı dosya, kısayol ve gereksiz şeylerle dolu olur ve bu durum dikkatsiz kullanıcıların bilgisayarlarının performansının oldukça fazla oranda düşmesinin sebeplerinden bir tanesidir. Ancak sürekli olarak masaüstüyle ilgilenmek ve temizlemek de bir o kadar zahmetli olduğu için dolu bir masaüstüyle bilgisayarı kullanmak alışılageldik bir durum.

Fakat Desktop Teleporter gibi programları kullanarak bu durumun üstesinden gelebilir, masaüstünüzün her zaman otomatik olarak temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Program temel olarak belirlediğiniz filtrelere göre masaüstüne gelen dosyaları başka klasörlere atıyor ve böylece masaüstüne herhangi bir dosya eklenmesine engel oluyor.

Örneğin video dosyalarını bir klasöre taşırken, dökümanları başka klasöre ve resimleri ise daha başka klasörlere otomatik olarak taşıyabiliyor. Böylece internetten indirdiğiniz dosyaları masaüstüne atsanız bile program hemen bunları görüyor ve gereken kategorilendirmeyi gerçekleştiriyor.

Dilerseniz taşımama filtresi de uygulayabiliyor, böylece belli formatlardaki yahut dosya adlarına sahip olan dosyaların masaüstünde kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Program ücretsiz ve kolay kullanılır bir yapıda olduğu için kullanırken herhangi bir sorun yaşamanız da olası değil. Çalışırken sistem çubuğunda bekleyen program, bilgisayar açılışında otomatik olarak açılmaya da ayarlanabiliyor.

Masaüstündeki çok sayıda dosyadan şikayetçiyseniz ve bilgisayarınızın performansını daha iyi hale getirmek istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenlerden bir tanesi.

YORUMLAR