Destiny of Ancient Kingdoms (windows)

Destiny of Ancient Kingdoms

Destiny of Ancient Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Destiny of Ancient Kingdoms bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Destiny of Ancient Kingdoms eğer online olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu arıyorsanız size uzun süreli bir eğlence sunabilecek bir MMORPG.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Destiny of Ancient Kingdoms'da Norveç mitolojisinden esinlenen bir macera bizi bekliyor. Oyunda The New World adlı dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyayı kurtarmak için mücadele eden kahramanlardan birinin yerine geçiyoruz. Oyundaki olaylar karanlık bir lordun çağlar sonra The New World'e geri dönmesiyle başlıyor. Bu karanlık lord kendisini çağlar önce tarihe gömmüş olan ölümlü ırklara savaş açıyor. Biz de karanlık lordu ve emrindeki Night Devil Legion adlı orduyu durdurmak için yola çıkıyoruz. 

Destiny of Ancient Kingdoms'da oyunculra farklı kahraman sınıflarından birini seçme imkanı veriliyor. Bu kahraman sınıfları kendilerine has savaş stillerine sahipler. Kimi yakın dövüşte, kimi de büyücülükte veya mesafeli silahları kullanmakta usta. Oyun boyunca görevleri yaparak ve zindanları temizleyerek seviye atlayabiliyor, kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Ayrıca arenalarda PvP yaparak diğer oyuncularla savaşabiliyor ve özel ödüller kazanabiliyoruz. Destiny of Ancient Kingdoms içerisinde kendi silah ve zırhlarımızı yapabilmemiz de mümkün.

Destiny of Ancient Kingdoms ortalama bir grafik kalitesine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 1 GB RAM

- Shader Model 2.0 destekli 128 MB ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR