Don't Knock Twice Demo (windows)

Don't Knock Twice

Don't Knock Twice
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Knock Twice, birinci şahıs kamera açısıyla oynanan bir korku oyunudur

Don't Knock Twice ürpertici bir şehir efsanesini konu alan Kapıyı İki Kere Çalma adlı korku filminden esinlenerek geliştirilmiş bir korku oyunu.

Oyunumuzun hikayesi bir anne ve kızı arasında geçen olaylar çevresinde şekilleniyor. Kızı ile problemler yaşayan anne, kendisine dargın olan kızı ortadan kaybolduktan sonra pişmanlık duygusu içerisinde kızını bulmak için mücadele ediyor. Bu mücadelesi ise onu şeytani bir cadının şehir efsanesine götürüyor. Kızını bulması için öncelikle bu cadının sırrını çözmesi gerekli, bu iş de büyük bir cesaret istiyor. Kahramanımız olan anneye yardım ederek bu işin altından kalkabilmesi için çabalıyor ve hikayeye dahil oluyoruz.

Oyuna adını veren kapıyı iki kere çalma eyleminin anlamı, kapıyı ilk tıklattığınızda cadıyı uykusundan uyanacak olması, ikinci tıklattığınızda ise ölülerin arasından kalkacak olması. Yani kapıyı iki kere çalmanız demek durdurulamaz bir dehşeti tetikleyecek olayları başlatmanız demek.

Don't Knock Twice, FPS oyunları gibi birinci şahıs kamera açısıyla oynanıyor. Oyunu sanal gerçeklik sistemlerinizle oynayabilmeniz de mümkün. Bir hayli güzel grafiklere sahip oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

- Winodws 10 işletim sistemi

- Intel i5 4590 veya AMD FX 8350 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 ekran kartı

- DirectX 11

- 2 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR