Dragon's Prophet (windows)

Dragon's Prophet

Dragon's Prophet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon's Prophet güzel grafikleri ve aksiyon dolu oynanışyla dikkat çeken bir online rol yapma oyunudur

Dragon's Prophet oyunculara fantastik bir macera sunan bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir rol yapma oyunu olan Dragon's Prophet'da binlerce oyuncuyla birlikte büyülü bir serüvene atılabiliyorsunuz. Oyunumuzun hikayesi  ejderhaların hüküm sürdüğü bir fantastik dünyada başlıyor. Bu dünyada yer alan ejderhaların kimileri düzeni korumak için çabalarken bir tanesi aradan sıyrılarak bu dünyayı kaosa sürükleyerek onu yok etmeye niyetleniyor. Bu tehdit karşısında gönüllü olan bir kahramanın yerine geçtiğimiz Dragon's Prophet'taki fantastik maceramız böylece başlıyor.

Dragon's Prophet'ta oyuna kendi kahramanımızı yaratarak başlıyoruz. Kahramanımızın cinsiyetini ve görünümünü belirledikten sonra sıra kahraman sınıfımızı seçmeye geliyor. Bu kahraman sınıfları oyunculara farklı oyun stilleri ve kahraman ytenekleri sunuyor. Savaşçı sınıfı yakın dövüşteki ve silah kullanmadaki marifetlerini konuştururken Okçu sınıfı ok ve yay kullanmadaki ve nişan almadaki ustalığıyla düşmanlarına meydan okuyor. Kahin sınıfı ejderhalardan aldıkları yetenekleri kendilerine has savaş stilleriyle birleştiriyor, Büyücü sınıfı ise elementlerin gücünden faydalanarak güçlü savaş büyülerine hükmedebiliyor.

Dragon's Prophet'deki maceramızda yalnız değiliz. Oyunda kendi ejderhamızı yetiştirmemize ve savaşta kullanabilmemize imkan tanınıyor. Bu iş için ejderha yumurtalarını topluyor, çatlamalarını bekliyor ve ejderhalar ortaya çıktıktan sonra onların bakımını üstleniyoruz. Eğittiğimiz yetişkin ejderhalar bize binek olarak hizmet edebildikleri gibi savaşlarda aktif rol üstleniyorlar.

Dragon's Prophet'da diğer oyuncularla birlikte zindanlara dalıp bölüm sonu canavarlarıyla savaşabileceğiniz gibi PvP karşılaşmalarında diğer oyunculara da meydan okuyabiliyorsunuz. Oyunun geniş açık dünyası göze hoş görünüyor ve grafik kalitesi tatmin edici bir seviye sunuyor. Dragon's Prophet bize devasa düşmanlarla savaşabilme imkanı veriyor.

Dragon's Prophet'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel Core 2 Duo E6600 işlemci
  • 2 GB RAM
  • Nvidia GeForce 8600 GT ekran kartı
  • 20 GB boş depolama alanı