Dungeon Fighter Online (windows)

Dungeon Fighter Online

Dungeon Fighter Online
ÜCRETSİZ
İndir 2.92 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Fighter Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Dungeon Fighter Online eğer anime tadında bir görünüme sahip bir online rol yapma oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir RPG.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Fighter Online'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyada süper yeteneklere sahip olan kahramanları yöneterek dünyayı kötülüklere karşı savunuyoruz. Oyunda bize farklı kahraman sınıfları sunulmakta. Bu kahramanlar kendlerine has yeteneklere ve oynanış tarzlarına sahipler. Dilerseniz oyunda kılıç kullanmada usta bir savaşçı, büyü gücüyle yüksek hasar verebilen bir büyücü, yüksek menzilli silahlarda usta bir avcı veya gizlilikte usta bir hırsız olabilirsiniz. Yapılan güncellemeler yoluyla oyuna yeni kahraman sınıfları da ekleniyor.

Dungeon Fighter Online side scroller türü aksiyon oyunlarıyla MMO oyunlarının bir karışımı olarak tanımlanabilir. Oyunda şehirleri ziyaret ederek diğer oyuncularla iletişim kurabiliyor, NPC'lerden görevler alabiliyoruz. Bu görevleri tamamlayabilmek için farklı bölgelere yolculuk ediyoruz. Görevleri tamamladığımızda tecrübe puanı kazanarak seviye atlayabiliyor ve kahramanımıza yeni yetenekler kazandırabiliyoruz. Oyun içerisinde birçok farklı silah ve zırh seçeneği de bizi bekliyor.

Dungeon Fighter Online eğer 2 boyutlu aksiyon oyunlarını seviyorsanız beğeninizi kazanabilir. Hızlı ve akıcı bir savaş sistemine sahip olan Dungeon Fighter Online, World of Warcraft'a oldukça benzeyen bir arayüze sahip.

Dungeon Fighter Online'ı oynayabilmek için ilk olarak bu adres üzerinden kendinize bir hesap açmanız gerekmektedir:

https://member.dfoneople.com/register

YORUMLAR