Dungeons & Dragons Online (windows)

Dungeons & Dragons Online

Dungeons & Dragons Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeons & Dragons Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Dungeons & Dragons Online fantastik edebiyatın yapı taşlarından olan ve masaüstü FRP oyunlarıyla tanınan Dungeons & Dragons temel alınarak geliştirilmiş bir MMORPG oyunudur.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz online bir rol yapma oyunu olan Dungeons & Dragons Online oldukça zengin bir içeriği kullanıcılara sunmakta. Hem Dungeons & Dragons hem de Forgotten Realms ile ilgili içerikleri barındıran Dungeons & Dragons Online Xen'drik adlı dünyada geçen bir hikayeye sahip. Oyunun geçtiği dönemde keşfedilmemiş bir diyar olan Xen'drik çağlar önce büyük bir uygarlığın merkeziyken yok edilerek harabeye dönüştürülmüş ve zaman içerisinde unutulmuştur. Oyuncular oyuna kendi kahramanlarını Dungeons & Dragons kural setlerine uygun olarak yaratıp oyuna başlıyorlar. Korthos Adası'nda başladığımız oyunda bir gemi enkazının içerisinde uyanıyoruz ve önceden tanımadığımız kişiler tarafından yardım alıyoruz. Bu ada bir ejderhayı gizemli ve büyülü güçleri olan bir antik kalıntı ile kontrol eden bir yaratık tarafından lanetlenmiştir. Biz bu kalıntıyı yok ederek şeytani yaratığın ejderha üzerindeki hakimiyetini sonlandırıyoruz ve Korthos Adası'nı özgür kılarak uzun bir maceraya atılıyoruz.

Dungeons & Dragons Online oyunculara 8 ırk ve 13 farklı sınıf seçeneğinden birini seçme imkanını veriyor. Dungeons & Dragons Online'da dilerseniz yakın dövüş silahlarında usta bir savaşçı, dilerseniz gizliliği ve sessizliği seven bir suikastçi, dilerseniz büyü ile düşmanlarını yakan veya donduran bir büyücü olabilirsiniz.

Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Dungeons & Dragons Online bu yönüyle sıra tabanlı olarak oynanan klasik masaüstü rol yapma oyunundan ayrılmakta ve oyunculara çok daha dinamik bir oyun yapısı sunmakta. Oyunda çeşitli bulmacalar ve tuzaklar da bizleri bekliyor ve oyuna renk katıyor.

Loncalara katılma imkanı veren Dungeons & Dragons Online Dungeons & Dragons ile özdeşleşmiş yaratıklarla karşılaşarak galibiyet peşinde koşuyoruz.

Dungeons & Dragons Online minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 2 yüklü Windows XP
  • Intel Pentium 4 1.6 GHZ veya eşdeğer bir AMD işlemci
  • 1 GB RAM
  • 64 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 11 GB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Dungeons & Dragons Online indirmek için Steam arayüzünün bilgisayarınızda kurulu olması ve ziyaret edeceğiniz sayfada Steam hesabınızla giriş yaparak ağağıdaki resimde yer alan işaretli alana tıklamanız gerekmektedir:

YORUMLAR