Easy HTML5 Video 2.9 (windows)

Easy HTML5 Video

2.9
Easy HTML5 Video
ÜCRETSİZ
İndir 25.54 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy HTML5 Video programı sayesinde tek satır kod yazmadan HTML5 videolar yaratabiliyorsunuz.

Easy HTML5 Video programı, son yıllarda giderek daha da popüler hale gelen HTML5 videoları en kolay yoldan hazırlamak ve web sitenize eklenebilir hale getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Hem çok hızlı kullanılabilen yapısı hem de kaliteli sonuç veren çalışma tarzı ile kesinlikle göz atmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Özellikle web tasarımcıların işlerini hatırı sayılı miktarda azaltacaktır.

HTML5 videolar her ne kadar tüm modern web tarayıcılar tarafından açılabilseler de, eski tarayıcılar ve bazı az kullanılan web tarayıcılar bu videoları açamadıkları için videonuzun farklı versiyonlarını yaratma zorunluluğunuz mevcut. Ayrıca HTML5 videolarının OGG, MP4 ve WebM formatlarındaki ayrı dosyalara ihtiyaç duyması nedeniyle videoları manuel olarak hazırlamak oldukça vakit alabiliyor.

Easy HTML5 Video programı ise bu sorunun üstesinden hemen gelmenizi sağlıyor. Zira programın içerisine videonuzu bıraktıktan sonra bir kaç ayara dokunuyorsunuz ve start butonuna basmanızla birlikte ihtiyaç duyacağınız tüm HTML kodları, resimler ve videolar karşınıza çıkıyor. Bu sayede bir kaç dakika içerisinde videonuzu tüm tarayıcılarla uyumlu bir hale getirebiliyor ve işin en zor kısımlarını hemen atlayabiliyorsunuz.

HTML5 videolar hazırlamak için vaktiniz azsa ve çok fazla kod yazmak istemiyorsanız kullanabileceğiniz en hızlı çözümlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR