E.B.S. Otel ( Kimlik Bildirim ) v1.0.5 (windows)

E.B.S. Otel ( Kimlik Bildirim ) v1.0.5

E.B.S. Otel ( Kimlik Bildirim ) v1.0.5
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 7.93 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Otel Konaklama tesislerinde müşteri kimlik bilgilerinin kaydedilmesini sağlayan ve boş - dolu oda takipi yapan bir program

Üreticinin Açıklaması:

 E.B.S. Otel Kimlik Bildirim Emniyet Genel Müdürlüğü / Giykimbil projesinde belirtilen en son standartlara uygun, yeni AKBS Versiyon 1.2.6 gönderme programıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca kullanabileceği bir windows programıdır.

E.B.S. Otel Kimlik Bildirim programı konaklama tesislerinde müşteri kimlik bilgilerinin kaydedilmesinin yanısıra boş-dolu oda takibi, odalara yapılacak işlemlerin takibi, küçük çapta gelir ve kasa takibi ve arşivleme işlemlerini yapabiliyor.

Yasal Yükümlülükler:
Proje için gerekli teknik donanım ve yazılımları temin etmeyerek çalışmalara katılmayan, sistemlerini kurmayan veya tesislerde konaklayanlara ait listeleri göndermeyen tesisler hakkında 1774 Sayılı Kimlik Bildirme Kanunu gereğince yasal işlem yapılacaktır. Kanun metnini okumak için tıklayınız

NOT:
Programın tüm fonksiyonlarını deneyebilmeniz için deneme sürümü içerisinde tüm özellikler çalışır durumda bırakılmıştır. Sadece zaman sınırlaması ile sınırlandırılmıştır.

Programa giriş Kullanıcı adı: EBS şifresi : EBS  

YORUMLAR