Echo of Soul (windows)

Echo of Soul

Echo of Soul
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Echo of Soul (Türkiye), TAM GAME tarafından yayımlanan tamamen Türkçe ve ücretsiz MMORPG oyunu.

Echo of Soul, TAM GAME tarafından yayımlanan, tamamen Türkçe ve ücretsiz indirilip oynanabilen MMORPG oyunu. EOS Dünyasında geçen oyun, Aydınlık Ruh’un koruyucuları ile dünya düzenini bozmaya çalışan Kötü Büyücü Naez arasındaki mücadele üzerine kurulu. Bizse aydınlık tarafta, Arcana olarak görev alıyoruz.

Harika yerelleştirilmiş arayüz ve seslendirmelerin yanı sıra Türk/İslam kültürüne ait süsleme ve oyun içi görevlerle dikkatleri çeken MMORPG oyunu Echo of Soul, zengin bir PvP ve PvE içerik sunuyor. 

Savaşçı, büyücü, okçu, kara büyücü, bıçak ustası ve gardiyan oynayabildiğimiz karakterler arasında yer alırken; her biri karakterin de iki farklı alt sınıfı bulunuyor. 3, 5 ve 10 kişilik Solo, Parti ve Raid olmak üzere farklı sınıflara ayrılmış zindanlarda diğer oyuncularla savaşabildiğimiz gibi hikaye odaklı da ilerleme şansına sahibiz. Bunun dışında kalabalık lonca savaşlarının olduğu Valhalla dikkatimizi çekti. Loncaya dahil olduğumuzda görebildiğimiz bu alanda, tüm sunuculardaki oyuncularla savaşıyor, boss’u yok etmek için uğraş veriyoruz.

Oyunculardan tam puan almayı başaran Türkçe MMORPG oyunu Echo of Soul’un yüksek sistem gereksinimi istemediğini, tüm makinelerde akıcı oynanış sunduğunu da eklemek gerek.

YORUMLAR