Elemental Heroes (windows)

Elemental Heroes

Elemental Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elemental Heroes, PvP tabanlı bir online RPG oyunudur

Elemental Heroes eğer bilgisayarlarınızda Heroes of Might and Magic tarzı klasik rol yapma oyunlarını oynamayı özlediyseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir MMO.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Elemental Heroes'da mitolojik canavarların ve güçlü yaratıkların hüküm sürdüğü bir fantastik dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyada başlayan kendi maceramıza atılıyoruz. Konuk olduğumuz bu fantastik dünya 3 farklı bölgeden oluşuyor ve her bölge kendine has kurallara ve gizemlere sahip. Bu bölgeleri keşfederek düşmanlarımızı yenmeye, ganimetleri toplamaya ve serüvenimize devam etmeye çalışıyoruz.

Elemental Heroes'da PvP büyük önem taşıyor. Oyunda diğer oyuncularla karşılaşarak savaşlarda galip gelen taraf olmak için çabalıyorsunuz. Bu işi gerçekleştirebilmek için görevleri tamamlayarak kahramanları ordunuza katmalı ve kahramanlarınızı güçlendirmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde birçok büyülü eşya keşfedilmek üzere oyuncular bekliyor. Diğer oyuncularla grup olarak saldırabileceğiniz bölüm sonu canavarları, oyun içinde diğer oyuncularla sohbet edebilme imkanı oyuncuları bekleyen diğer öğeler.

Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan Elemental Heroes taktiksel savaşlar yapmanızı mümkün kılıyor. Oyunun düşük sistem gereksinimleri sayesinde oyunu eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabilirsiniz. Elemental Heroes'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0

- 1 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR