eM Client 6.0.21372.0 (windows)

eM Client

eM Client
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    349

  • Üretici

    eM Client

eM Client, Gmail, Hotmail yada diğer popüler e-posta servislerinin standart arayüzü yerine kullanabileceğiniz ücretsiz ve modern tasarıma sahip bir istemci.

eM Client, sahip olduğunuz e-posta hesaplarınızı daha rahat ve pratik şekilde kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir e-posta istemcisi. Windows işletim sistemi üzerinde çalışan eM Client, e-posta servislerinin standart olarak sunduğu tüm özelliklere sahip.

Kullanım kolaylığı sağlanabilmesi adına sade ve modern bir şekilde tasarlanan istemci, ücretsiz kullanımlarda 2 farklı e-posta hesabınızı yönetebilmenizi sağlıyor. Daha fazla e-posta hesabını kontrol etmek için ücretli versiyona geçiş yapmanız gerekiyor.

Takvim, görev görev yöneticisi, rehber ve mesajlaşma gibi yararlı özelliklere sahip olan eM Client, sahip olduğunuz Google, Outlook vb. hesaplarda kullanmış olduğunuz servis ve uygulamaları senkronize ederek, hem takvim bilgilerinizin hem de iletişim bilgilerinizin kaybolmamasını sğalar.

Outlook ve Thunderbird istemcilerinden direk olarak tüm bilgileri alabilen istemciyi kısa bir süre deneyerek hoşunuza gitmesi durumunda sürekli kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle çalışan ve e-posta işleri ile sık sık uğraşan kişiler için yararlı olacak olan eM Client'i mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR