Empathy: Path of Whispers (windows)

Empathy: Path of Whispers

Empathy: Path of Whispers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empathy: Path of Whispers hikaye ve keşfetme odaklı bir macera oyunudur

Empathy: Path of Whispers ilginç bir oyun dünyası yaratan ve sürükleyici hikaye sunan bir macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Empathy: Path of Whispers, bizi sessizce kıyamete sürüklenmekte olan bir dünyaya konuk ediyor. Bu dünyanın sessiz olması ise tamamen terk edilmiş olması. İnsanların yaşamadığı bu dünya adeta bir hayalete dönüşmüş halde. Biz ise bu dünyanın başına neler geldiğini, kıyametin neden ortaya çıktığını bularak dünyayı kıyametten kurtarmak için mücadele ediyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için de bu dünyada yaşamış olan insanların hatıralarını keşfetmemiz gerekli.

Empathy: Path of Whispers'da araştırma yaparak, hatıraları ortaya çıkararak kendimize bir yol haritası çizebiliyoruz ve oyunda nasıl ilerleyeceğimizi belirleyebiliyoruz. Bu sayede hikaye boyunca ilerlememiz mümkün oluyor. Oyuncular, hatıraların verdiği ipuçlarını kullanarak oyun dünyasını şekillendirebilmekteler.

FPS oyunları gibi birinci şahıs kamera açısıyla oynanan Empathy: Path of Whispers'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi (Oyun 32 bit işletim sistemlerinde çalışmamaktadır)

- 2.5 GHz Intel Core 2 Quad Q8300 veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 550 Ti veya ATI HD 6950 ekran kartı

- DirectX 11

- 9 GB buş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı