Enemy Demo (windows)

Enemy

Enemy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enemy retro tarza sahip bir rol yapma oyunudur

Enemy çocukluğunuzda oynadığınız eşsiz oyunların en sevdiğiniz özelliklerini bir araya toplamayı başarabilen bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Retro tarza sahip bir RPG olan Enemy'de oyuncular sınırları belli bir dünyayı ziyaret etmek yerine her oyuna başladıklarında rastgele yaratılan bir açık dünyaya konuk oluyorlar. Bu sayede oyunu her oynadığınızda yeni bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Oyunda Minecraft benzeri tuğlalardan oluşan bir dünya mevcut. Oyuna kendi kahramanlarımızı seçip kahraman takımımızı oluşturarak başlıyoruz. Kahraman seçenekleri arasında retro oyun kahramanları yer alıyor. Sonrasında farklı yeteneklere sahip bu kahramanlarımızla lanetli bataklıklara, tropikal savaş alanlarına ve diğer ilgi çekici mekanlara yolculuk ediyoruz.

Enemy'in oynanışı bize X-Com serisini andırıyor. Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan oyunda taktiksel kararlar alarak düşmanlarımızı yok etmeye çalışmaktayız. Bu savaşlarda kahramanlarımızın sahip olduğu yetenekler öne çıkıyor. Bunun yanında düşmanımızın hamlelerine uygun bir şekilde strateji geliştirmemiz gerekiyor. Kahramanlarımız savaşın gidişatına göre fakrlı tepkiler verebiliyorlar; bazen savaştan kaçıp uzaklaşabilecekleri gibi çıldırıp sağa sola saldırabiliyorlar. Sürprizlerle dolu Enemy'de bütün öğeler parçalanıp yok edilebiliyor.

İzometrik kamera açısıyla oynanan Enemy retro tarzıyla uyumlu grafikler içermekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ işlemci
  • 1 GB RAM
  • DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 2 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR