EVGA PrecisionX 5.3.9 (windows)

EVGA PrecisionX

EVGA PrecisionX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,684

  • Üretici

    EVGA

EVGA PrecisionX bir ekran kartı hızaştırma yazılımıdır

EVGA PrecisionX eğer EVGA marka ve Nvidia grafik işlemcisini kullanan bir ekran kartına sahipseniz ekran kartınıza ince ayar yapmanıza imkan veren bir overclock yazılımdıır.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir ekran kartı hızaştırma yazılımı olan EVGA PrecisionX ile ekran kartınızın fabrika ayarlarını değiştirebiliyor ve sisteminiz el verdiğince ekran kartınızı tercihlerinize göre yapılandırabiliyorsunuz. EVGA PrecisionX yazılımı ile ekran kartınızın çekirdek hızının yanında video bellek hızını ve voltaj değerlerini de değiştirebilmektesiniz.

EVGA PrecisionX kendi overclock profillerinizi oluşturmanıza da imkan veriyor. Bu profillere kısayol tuşları atayabilmektesiniz ve aralarında kolayca geçiş yapabilmektesiniz. EVGA PrecisionX yazılımını kullanarak ekran kartı fanlarınızın dönme hızını değiştirebilirsiniz. Bu sayede ekran kartınızın daha çok soğutulmasını veya bilgisayarınızın daha sessiz çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

EVGA PrecisionX ekran kartı graifk işlemcisinin sıcaklığı, fan dönüş hızı gibi bilgileri takip etmenize izin veriyor. Ayrıca programın oyun içi OSD desteği ile sistem verilerinizi oyunda olsanız bile görüntüleyebilirsiniz.

YORUMLAR