Evil Genome (windows)

Evil Genome

Evil Genome
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evil Genome 2 boyutlu bir aksiyon oyunudur

Evil Genome oldukça güzel görünen ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan side scroller türünde bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Bize eksiden atari salonlarımızda oynadığımız klasik oyunları hatırlatan Evil Genome, modern bir tarzda eski tip eğlenceyi harmanlıyor. Bilim kurgu tabanlı bir hikayeye yer verilen oyunda Lachesis adlı kahramanımızı kontrol ederek çorak topraklarda düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Evil Genome'da kombolar yaparak düşmanlarımızla savaşırken bir platform oyunu gibi engelleri aşmak için çabalıyoruz. Oyunda ekranda yatay olarka ilerliyor, tuzakları atlatıyor ve standart düşmanların yanısıra bölüm sonu canavarı niteliğindeki dev robotlar ve savaş makineleriyle savaşarak bölümleri geçiyoruz.

Anime tadında hikaye elementlerine sahip olan Evil Genome'da kahramanımızı geliştirebiliyor ve ona yeni yetenekler kazandırabiliyoruz. Seçeceğimiz yetenekler sayesinde kendi oyun stilimizi oluşturmaktayız.

Detaylı 3 boyutlu arka planları yüksek kaliteli karakter modellemeleri ve görsel efektlerle birleştiren Evil Genome'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 2.7 GHz Intel i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidai GeForce GTX 460 ekran kartı

- DirectX 11

- 10 GB boş depolama alanı

- Ses kartı