Evrak Takip Programı (windows)

Evrak Takip Programı

Evrak Takip Programı
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 5.24 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Genellikle resmi dairelere yönelik olarak hazırlanan EVRAK TAKİP PROGRAMI, kullanıcıların evrak bilgilerini yıl yıl tutabilecekleri bir programdır.

Üreticiden:Genellikle resmi dairelere yönelik olarak hazırlanan EVRAK TAKİP PROGRAMI, kullanıcıların evrak bilgilerini yıl yıl tutabilecekleri bir programdır.
rnPROGRAMA GİRİŞ
rnEvrak Takip Programının yetkisi olmayan kişiler tarafından kullanımını önlemek amacıyla şifrelendirme yapısı konulmuştur.rnSistem sorumlusu tarafından, birden fazla ve birbirinden bağımsız kullanıcı tanımlama imkanı vardır.rnBu özellik sayesinde her yılın evraklarını ayrı ayrı kullanıcılar açarak tutabilirsiniz.
rnrnProgramın İşleyişi
rnEvrak girişi ekranında birime gelen evrakların kayıt işlemi, kaydı yapılan evrakların birim içi personele veya kuruma havalesi yapılır.
rnEvrak çıkışında ise evrak girişinde olduğu gibi evraka ait bilgilerin ve gönderileceği kurumun kaydı yapılır. Çıkan evrakın kaydı sırasında giren evrak kaydıyla ilişkilendirilir.rnKaydı yapılan her evrak otomatik olarak numaralandırılır ve kullanıcılar tarafından aynı anda evrak hareketleri görülebilir.rnEvrak giriş, evrak çıkış, kapanan-kapanmayan, evrak filtreleme bölümleriyle istenilen kısıtlamalara göre detaylı raporlama ve excele aktarabilme imkanı sunar.
rnrnProgram Akışı
rnEvrak GirişrnEvrak Giriş, Arama, Düzeltme, SilmernEvrak ÇıkışrnEvrak Çıkış, Arama, Düzeltme, SilmernrnSabitler
rnProgram içinde kullanılan aynı tür bilgileri tanımlayabilme ve program içinde bu bilgileri kullanabilme imkanı sağlar
rnrnRaporlar
rnEvrak Giriş RaporurnEvrak Çıkış RaporurnKapanan-Kapanmayan Evrak Raporu

YORUMLAR