Extremity Folder Locker Free 2.0.2 (windows)

Extremity Folder Locker Free

Extremity Folder Locker Free
ÜCRETSİZ
İndir 2.16 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extremity Folder Lock Free programı sayesinde bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri yabancılardan koruyabilirsiniz.

Extremity Folder Lock Free programı, ülkemiz geliştiricileri tarafından hazırlanmış oldukça işe yarar uygulamalardan bir tanesi ve bilgisayarlarındaki dosyaların en güvenli şekilde tutulmasını isteyen kullanıcılar için oldukça iyi bir alternatif haline geliyor. Zira program, istediğiniz dosya ve klasörlerinizin kilitlenmesini sağlıyor ve sizin dışınızda kimse bu dizin ve dosyalara erişim sağlayamıyor.

Programı kullanırken bir şifre kullanarak istediğiniz klasörü veya dosyayı kilitleyebildiğiniz için girdiğiniz şifreyi bilmeyen kişiler verilerinize bakamıyorlar. Sadece açma değil, kilitli dosyaları taşıma, kopyalama, silme ve hiç bir diğer işlem de gerçekleştirilemiyor. Böylelikle verilerinizin sadece çalınması değil, silinmesi ve kaybolması gibi sorunların üstesinden de gelinebiliyor.

Şifrenizi unutabileceğinizi düşünüyorsanız kullanabileceğiniz bir gizli soru bölümü de mevcut ve gizli soru sayesinde dosyanıza yeniden ulaşabilirsiniz. Programın içerisindeki dosya seçme menüsünü kullanabileceğiniz gibi, sürükle bırak desteğinden de faydalanabiliyor ve en hızlı şekilde dilediğiniz bilgileri kilitleyebiliyorsunuz.

Program ücretsiz olarak sunuluyor ve sade bir arayüze sahip. Bu nedenle öğrenmek sadece bir kaç dakikanızı alacaktır ve ardından güvenlik önlemlerini hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Ancak şifresi unutulan ve gizli sorusu olmayan dosyalara hiç bir şekilde yeniden erişilemediğini unutmamanız gerekiyor.

YORUMLAR