Family Finances 3.1.4 (windows)

Family Finances

Family Finances
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 3.66 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Family Finances, sahip olduğunuz bütçeyi en iyi şekilde yönetebilmeniz için geliştirilmiş olan gelişmiş bir aile finans yönetim programıdır.

Family Finances, aileniz içerisinde yer alan her bireyin yaptığı yarcamaları kontrol edebilmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir gelir gider yönetimi ve finans programıdır. Program sayesinde aile fertlerinden kimin ne kadarlık harcamalar yaptığını takip edebilir ve bütçe düzenlemelerini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ailenize ait tüm finans işlemlerini tek bir yerden kontrol etmek için kullanabileceğiniz program yardımıyla tüm gelir ve giderleri analiz edebilirsiniz. Ayrıca her aile bireyi ana hesaba bağlı bir kullanıcı hesabı oluşturarak kendi gelir ve gider takibini de kolayca yapabilir.

Yapılan her türlü harcamayı ve geliri not alabileceğiniz program yardımıyla, tüm gelir ve giderleri istatistiksel olarak görüntüleyebilir ve kasaya ne zaman ne kadar para girdiğini veya kasadan ne zaman ne kadar para çıktığını istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Periyodik olarak yaptığınız ödemeleri veya gelirleri önceden tanımlayarak, sürekli olarak bu gelir ve giderlerin otomatik olarak tekrarlanmasını sağlayabileceğiniz Family Finances, bunun dışında daha birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.

Satın almak istediğiniz farklı ürünler için farklı kategori başlıkları da oluşturabileceğiniz program, gerektiğinde paranızı nereye harcadığınızı görmenize de olanak sağlar.

Sonuç olarak aile fertlerinizin yaptığı harcamaları ve aile kasasına giren parayı takip edebilmek için kullanabileceğiniz bir yazılıma ihtiyacınız varsa Family Finances'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR