Fantasy Tales Online (windows)

Fantasy Tales Online

Fantasy Tales Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantasy Tales Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online RPG oyunudur

Fantasy Tales Online bize Gameboy el konsollarımız üzerinde oynadığımız klask RPG oyunlarını hatırlatan online altyapıya sahip başarılı bir rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Fantasy Tales Online'da oyuncular partiler oluşturarak farklı tehlikelerle dolu zindanları ziyaret ediyorlar, bu zindanlarda çeşitli yaratıklarla ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşarak ganimet ve tecrübe puanı peşinde koşuyorlar. Oyundaki zindanlar rastgele bir düzenle yaratıldığı için aynı zindanı 2. ziyaret edişinizde karşınıza farklı bir tablo çıkıyor ve oyun kendini tekrar etmekten kurtuluyor. Fantasy Tales Online'da ziyaret ettiğimiz zindanlarda karşımıza çeşitli bulmacalar ve tuzaklar da çıkmakta.

Fantasy Tales Online'da oyunculara yarattıkları kahramanı kişiselleştirebilmek için yüzlerce seçenek sunuluyor. Ayrıca oyun içerisinde yer alan crafting sistemi sayesinde kendi ekipmanlarımızı yaratabiliyoruz. Birçok büyülü eşyaya yer veren Fantasy Tales Online'da ticaret de önemli bir yere sahip. Oyunda yarattığınız eşyaları veya zindanlardan topladığınız ganimetleri satarak para kazanabilmeniz mümkün.

Fantasy Tales Online'da oyuncular kendi evlerine de sahip olabiliyorlar. Tuğlalar ve çeşitli eşyalar kullanarak kendi evinizi tasarlayabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla el ele vererek evinizi bir lonca evine de dönüştürebiliyorsunuz. Fantasy Tales Online'da ilginç bir başkanlık sistemi de mevcut. Oyunda kendi kasabamızın başkanını seçebiliyor ve kasabamızı ortak bir şekilde savunarak savaşlara girebiliyoruz.

Geniş bir oyun dünyasına sahip olan Fantasy Tales Online'ın sistem gereksinimleri de çok yüksek değil:

- Windows 7 işletim sistemi

- Pentium D işlemci

- 2 GB RAM

- Intel HD Graphics veya eşdeğer özelliklere sahip OpenGL 1.5 uyumlu ekran kartı

- İnternet bağlantısı

- 500 MB boş depolama alanı

- Java 6 Release 45

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR