Fishy Rush (windows)

Fishy Rush

Fishy Rush
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishy Rush, su altı dünyasında maceraya atıldığınız eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun.

Fishy Rush, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir su altı macera oyunu. Milyonlarca türün yaşadığı büyüleyici ve tehlikeli balıklarla dolu su altı dünyasına sevimli bir balıkla giriş yaptığımız oyun harika 3 boyutlu grafiklere ve ses efektlerine sahip.

SilenGames’in su altı severler için hazırladığı aksiyon oyunu Fishy Rush, geç te olsa Windows platformuna geldi ve hem tablet hem de bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor. Türkçe dil desteği bulunan oyunda sarı renkli sevimli bir balığı yüzdürüyoruz. Elektrik balığı, köpek balığı, diken balığı ve daha onlarca farklı cins balıkla karşılaşıyor, bunlara yem olmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Yüzmemiz gereken mesafe ekranın alt kısmında bulunuyor; ne kadar çok ilerlersek o kadar fazla altın topluyoruz. Topladığımız altınları kullanarak tüm altınları çekme, puanı ikiye katlama, aniden hızlanma gibi çeşitli güçlendiricileri alabiliyoruz.

Kolay oynanabilirliğe sahip olmasına rağmen kısa sürede bağımlısı olacağınız bir oyun olan Fishy Rush, Windows 8 platformunda ücretli – deneme sürümü olarak geliyor ve boyut olarak oldukça düşük.