Free Audio Video Pack

Free Audio Video Pack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Audio Video Pack birçok farklı video ve ses dönüştürme aracını bir araya toplamakta

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Free Audio Video Pack kullanıcılara video dönüştürme ve ses dönüştürme ihtiyaçlarını karşılayabilme amacıyla kullanabilecekleri farklı araçları bir arada sunan bir yazılım paketidir.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir paket olan Free Audio Video Pack sıkça karşılaştığımız format uyumsuzluklarını giderebilmemiz için bize çözüm sunmaktadır. Bilgisayarımızda seyrettiğimiz videoları veya dinlediğimiz müzik dosyalarını cep telefonu, tablet, MP3 çalar gibi mobil cihazlarda veya televizyonumuz veya medya oynatıcımızda izlemek veya dinlemek istediğimizde format uyumsuzluklarıyla karşılaşabiliyoruz. Bu nedenle bu medya dosyalarını bu cihazlarda oynatabilmek için dosyaları farklı formatlara dönüştürmemiz gerekiyor.

Free Audio Video Pack sadece video ve ses dönüştürmenin haricinde müzik CD'sinden MP3 yapma ve videolardan ses alma konularında da kullanıcılara yardımcı olmakta.

Free Audio Video Pack içerisinde yer alan uygulamalar ile dönüştürebileceğiniz video formatları şunlardır: 
WebM, AVI, MOV, FLV, MKV, MP4, 3GP

Free Audio Video Pack içerisinde yer alan uygulamalar ile dönüştürebileceğiniz ses formatları şunlardır:

WMA, MP3, FLAC, OGG, APE, 

Not: İndireceğiniz 7z arşivini açmak için aşağıdaki programı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR