Free File Camouflage 1.22 (windows)

Free File Camouflage

Free File Camouflage
ÜCRETSİZ
İndir 0.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free File Camouflage programı sayesinde gizlemek ve korumak istediğiniz dosyalarınızı kolayca şifreleyebilirsiniz.

Free File Camouflage programı, bilgisayarınızda korumak zorunda olduğunuz ve meraklı gözlerden saklamak istediğiniz dosyaları ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve böylece iş belgeleri, özel dökümanlar ve diğer dosyaları kolayca güven altına alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulması ve aynı zamanda kurulum gerektirmeyen çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması sayesinde hemen alışacağınıza eminim.

İki panelli pencere yapısı sayesinde en acemi bilgisayar kullanıcılarının bile kullanmakta sorun yaşamayacakları ve işlevleri hızla yerine getirecekleri Free File Camouflage, seçtiğiniz dosyanın gizlenmesini sağlıyor ve eğer isterseniz dosyanın bir şifreyle korunmasına da yardımcı oluyor.

İkinci arayüz paneli ise daha önceden gizlenmiş olan dosyaların yeniden açığa çıkarılmasını sağlıyor ve böylece erişim sağlayabiliyorsunuz. Her ne kadar dosyalar üzerinde saklama ve yeniden görüntüleme işlemlerini yapmak oldukça hızlı gerçekleşse de, dosyaların boyutları çok büyükse ve sisteminizin kaynakları yetersizse biraz beklemek gerekebiliyor.

Sık sık kişisel dosyalarınıza başkaları tarafından erişim sağlandığından şüpheleniyorsanız ve bunun önüne geçmek istiyorsanız kesinlikle denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR