Anvide Lock Folder

Anvide Lock Folder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,702
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anvide Labs

Anvide Lock Folder, aynı anda birden fazla klasörü kullanıcı tanımlı bir şifre yardımıyla koruyabileceğiniz ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif olarak şifreleme kategorisinde yer alan diğer programlara göz atabilirsiniz.

Anvide Lock Folder, kullanıcıların kendi belirleyeceği şifreler yardımıyla hassas verilerinin yer aldığı klasörleri şifre yardımıyla koruyabilecekleri oldukça kullanışlı ve güvenilir bir güvenlik programıdır.

Her ne kadar kendi kategorisi altında birçok program yer alıyor olsa da Anvide Lock Folder, kullanıcılara sunmuş olduğu kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanım ile bir adım öne çıkmayı başarıyor.

İhtiyacınız olan tüm özelliklere programın ana menüsü üzerinden ulaşabilir ve istediğiniz tüm klasörleri kendi belirleyeceğiniz şifre yardımıyla tek seferde kolayca şifreleyebilirsiniz.

Özellikle kullanmakta olduğunuz bilgisayarı sizin dışınızda başka kullanıcılar da kullanıyorsa, Anvide Lock Folder yardımı ile sizin için özel olan ve kişisel verilerinizin yer aldığı klasörleri kolayca şifreleyerek meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan program üzerinde yer alan sürükle bırak desteği sayesinde şifrelemek istediğiniz tüm klasörleri program içerisine kolayca atarak şifreleyebilirsiniz. İsterseniz farklı klasörler için farklı şifreler belirlemenize de olanak sağlayan program, bu yönüyle de oldukça kullanışlıdır.

Tüm özelliklerini göz önüne alacak olduğumuz zaman, kullanıcıların klasör şifreleme işlemleri için oldukça geçerli bir çözüm sunan Anvide Lock Folder'ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.