Golden Rush (windows)

Golden Rush

Golden Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Golden Rush ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Golden Rush oyunculara online arenalarda diğer oyuncularla karşılaşma ve aksiyon dolu maçlar yapma imkanı veren bir MOBA oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA olan Golden Rush'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve içerisinde büyülerin, ejderhaların ve korkunç canavarların yer aldığı bir maceraya atılıyoruz. Golden Rush aynı türdeki League of Legends gibi diğer MOBA oyunlardan farklı olarak rakip takımın merkezindeki kristalı yok etmek üzerine kurulu bir oyun değil. Ayrıca Golden Rush'da sadece 2 takım karşılaşmıyor, oyunda 4 takım aynı anda savaşıyor. Her takımın ana hedefi ise en çok altını elde etmek.

Golden Rush'ta oyuncular galibiyet için farklı yolları izleyebiliyorlar. Dilerseniz canavarlarla savaşıp onları yok ederek sandıklardaki altını yağmalayabilir, dilerseniz gizli bir şekilde rakip takımın üssüne sızarak o takımın altınlarını çalabilirsiniz. Oyunun bu dinamik yapısı oyuncuların sürekli tetikte olmasını ve sürprizlere hazırlıklı olmasını gerektiriyor. Yani bir yandan saldırırken diğer yandan savunma yapıyoruz.

Golden Rush'da farklı yeteneklere sahip kahramanlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Kendine has oyun stiline sahip kahramanlarımızı oyunda başarı kazandıkça geliştirebiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyoruz. Tatmin edici bir grafik kaltiesine sahip olan Golden Rush düşük sistem gereksinimleri sayesinde eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabiliyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel Celeron E3200 veya AMD Athlon X2 6550 işlemci
  • 2 GB RAM
  • Nvidia GeForce GT 6800, ATI Radeon X1800 veya Intel HD Graphics 3000 ekran kartı
  • İnternet bağlantısı
  • 200 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme