GRIM - Mystery of Wasules (windows)

GRIM - Mystery of Wasules

GRIM - Mystery of Wasules
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GRIM - Mystery of Wasules atmosferi ile dikkat çeken bir macera oyunudur

GRIM - Mystery of Wasules, herhangi bir bütçe olmadan hazırlanan macera oyunu türünde bir Türk yapımı oyun.

Bizi fantastik bir dünyaya konuk eden GRIM - Mystery of Wasules'de Dunia adlı topraklarda geçen bir hikayeye dahil oluyoruz. 15 yıl önce sonlanan savaşa kadar Dunia'da 5 krallık bulunmaktadır. Fakat asvaşla birlikte bu krallıklardan bazıları tarihe gömülmüş, Wasules şehri düşmüştür.

Savaştan sonra Dreaborg Krallığı'nın yeni hükümdarı komutan Owen GRIM olmuştur. Genç komutan Owen, Wasules'i fethetmiş olsa da bu şehirden halkı paniğe sürükleyecek söylentiler yayılmaya başlamış, insanların gizemli bir şekilde öldüğü ortaya çıkmıştır. Biz, Owen GRIM'in kardeşi Oswald GRIM olarak Wasules'teki gizemli olayları araştırmakla görevlendiriliyoruz ve böylece maceramıza başlıyoruz.

Birinci şahıs kamera açısıyla oynanan GRIM - Mystery of Wasules, keşif temeli üzerine kurulu, güçlü bir atmosfer içeren bir macera oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda herhangi bir korku sahnesi veya aksiyon sahnesi bulunmuyor, geliştiriciler oyuncuların gizemli mekanları keşfedip oyun atmosferi içinde kendilerini kaybetmelerini ve bu şekilde heyecanlanmalarını hedefliyor.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen GRIM - Mystery of Wasules oldukça güzel görünen grafiklere sahip. 5 kişilik genç bir ekip tarafından geliştirilen oyun umut verici kalitede.

YORUMLAR