GTA IV Türkçe Yama 1.0 (windows)

GTA IV Türkçe Yama

1.0
GTA IV Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
İndir 1.25 MB
9  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    705,419

  • ÜRETİCİ

    Oyun Çeviri

GTA IV oyununu Türkçe'ye çevirebileceğiniz küçük bir dil paketi.

Grand Theft Auto serisinin son versiyonu olan GTA IV için hazırlanmış olan Türkçe dil yaması. Altyazıların yüzde yüze yakın bir şekilde Türkçe'ye çevrildiği paketi indirdikten sonra kolayca kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça güzel bir hikayeye sahip olan yundaki kahramanımız Sırp Niko, başı beladan kurtulmayan Amerika'daki amcasının yanına gider ve burada  yeni hayat kurmak ister. Fakat işler istediği gitmez çünkü amcasının başı belaya giriyor ve Niko'da amcasını beladan kurtarmak için çabalıyor. Niko, hayatını düzene sokmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için gittiği Amerika'da istediğiniz bulamaz ve bir anda maceradan maceraya atılmaya başlar. Tabi siz de onun bu serüveninde ona yardımcı olmalısınız. Türkçe dil desteği bulunmayan GTA 4'ü neredeyse tamamen Türkçe oynamanızı sağlayan bu yama sayesinde, Niko'nun hikayesini ve başından geçenleri okuyarak her şeyi anlamanızı sağlıyor. Eğer GTA 4'ü daha önce oynayıp bitirmiş olsanız bile, yama ile birlikte tekrar oynayıp bitirmenizi tavsiye ederim.

GTA 5'in PS4 ve Xbox One'a çıkması fakat PC'ye henüz gelmemesinden dolayı GTA 4 hala pek çok bilgisayar kullanısının tercih ettiği popüler oyunlar arasında yer alıyor. Her zaman oynanabilecek keyifli oyunlardan bir tanesi olan GTA 4'de görevleri yapmak yerine şehirde serserilik de yapabiliyorsunuz. Fakat bunu yapmanız Niko'nun amcasını zor duruma düşürebilir. Niko'nun hikayesini paylaşmak ve onunla büyük bir maceraya katılmak için GTA 4'ü mutlaka bu yama ile oynamalısınız.

 

GTA 4 Türkçe dil paketini bilgisayarınıza kurmak için daha önceden GTA IV oyununun bilgisayarınızda bulunması gerekiyor. Diğer eklentileri görmek için GTA indir sayfamıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR