Happy Chef 2 (windows)

Happy Chef 2

Happy Chef 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Chef 2, Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarınızda keyifle oynayabileceğiniz bir zaman yönetimi oyunu ve ücretsiz.

Happy Chef 2, Windows 8 üzeri hem tablet hem de bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen, bir zaman yönetimi oyunu ve hem grafik kalitesi olarak hem de oynanış yönünden oldukça kaliteli. Dünyaca ünlü şef olmak için gece gündüz demeden koşuşturduğumuz oyunda İtalya, ABD, Çin, Fransa ve Hawaii’nin popüler restoranlarına ait menüler hazırlıyoruz.

Nordcurrent tarafından geliştirilen zaman yönetimi oyunu Happy Chef 2’de dünyanın en iyi şefi olmaya hazırlanan bir bayanı kontrol ediyoruz. İlk günümüz İtalya’nın tanınan bir restoranında geçiyor ve pizza hazırlama, limonata yapma dışında bir şey yapmıyoruz. Bölüm geçtikçe diğer bir deyişle para kazandıkça mutfağımıza yeni malzemeler giriyor ve menülerimiz zenginleşiyor. Müşterilerimize daha fazla çeşit sunmaya başlıyoruz. Doğal olarak daha fazla kişiye hizmet verdiğimizden daha hızlı çalışmamız ve daha fazla para kazanmamız gerekiyor. Günün sonunda hedefimize ulaştığımızda ise bir sonraki güne merhaba diyoruz.

Happy Chef 2’nin oynanışına baktığımızda oldukça gerçekçi olduğunu görüyoruz. Pizzaların fırına verilmesi, fırında fazla kalan pizzanın yanması, yanlış hazırlanan siparişlerin günlük kazancımızdan kesilmesi, müşterilerin geç kalan ve zamanında gelen siparişlere tepkileri kısacası her detay çok iyi hazırlanmış.

Windows tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve keyif veren zaman yönetimi oyunu arıyorsanız Happy Chef 2’ye bakmadan geçmeyin.

Happy Chef 2 Özellikleri:

  • Dünya mutfağına ait 100’den fazla yemek
  • Dünyanın en gözde restoranlarında deneyim kazanma
  • 70’den fazla bölüm, 5 mini oyun
  • Restoranları dekore etme, yenileme
  • Uzun süreli oynanış

YORUMLAR