Happy Wars (windows)

Happy Wars

Happy Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Wars oldukça eğlenceli bir online savaş oyunudur

Happy Wars içerisinde bolca strateji oyunu öğesi barındıran MMO türünde bir online rol yapma oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Free to Play oyun olan Happy Wars PvP üzerine kurulu yapısıyla oyunculara saatler süren bir eğlence sunmakta. Happy Wars'da oyuncular dünya çapından oyuncularla birlikte takımlar kurarak diğer oyunculara karşı savaşabiliyorlar. Oyunda 3 farklı kahraman sınıfından birini seçebilemekteyiz. Dilersek yakın mesafede kılıcı ile etkili olan bir savaşçı veya büyüleriyle uzak mesafeden hasar verebilen bir büyücü olabiliyoruz.

Happy Wars'da 15'li takımlar halinde büyük çaplı savaşlara girebiliyoruz. Bu savaşlarda temel amacımız ise karşı takımın kalesini kuşatarak ele geçirmek. Bir yandan da kendi kalemizi düşman saldırısına karşı korumamız gerekiyor. Bu nedenle Happy Wars takım oyunu ve doğru bir strateji kurmayı gerektiriyor.

Happy Wars çok oyunculu oyun modlarının yanında tek kişilik bir senaryo moduna da sahip. Bunun yanında diğer oyuncularla savaşmak yerine oyunun co-op modunda yapay zekaya karşı ortak bir şekilde mücadele verebilirsiniz. Sevimli ve renkli grafiklerle donatılmış Happy Wars'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows Vista ve üzeri
  • 2 GHZ Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon X2 işlemci 
  • 2 GB RAM
  • Nvidia GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 3870 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 800 MB boş depolama alanı

Eğer oyunu indirmekte güçlük yaşıyorsanız oyunu nasıl indirebileceğinizi öğrenmek için bu yazımıza göz atabilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR