Hash Calculator 1.2 (windows)

Hash Calculator

1.2
Hash Calculator
ÜCRETSİZ
İndir 17.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hash Calculator, dosyalara ait MD5, SHA1, SHA256, SHA384 ve SHA512 kodlarını görüntüleyebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Hash Calculator, kullanıcıların bilgisayarlarına indirmiş oldukları dosyaların bütünlüğünü kontrol edebilmeleri için tasarlanmış ve MD5, SHA1, SHA256, SHA384 ve SHA512 doğrulama kodlarını gösteren kullanışlı bir programdır.

Tek bir seferde dosyalarınızın birden fazla popüler şifreleme algoritmalarına ait doğrulama kodlarını görüntülemenize olanak sağlayan program sayesinde dosyalarınızın doğruluğunu kontrol ederek sisteminizi olası zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.

Birçok program veya uygulama üreticisi programlarına ait doğrulama kodlarını indirme sayfaları üzerinde kullanıcılarla paylaşmaktadır. Hash Calculator yardımıyla dosyalarınızı kontrol edebilir ve üretici tarafından paylaşılan kodla eşleşip eşleşmediğini görebilirsiniz.

Dosyalarınızın doğrulama kodlarını doğrudan panoya kopyalayabilir veya isterseniz XLS/XLSX, CSV, RTF veya PDF formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

Aynı zamanda dosyaların doğrulama kodlarıyla birlikte, klasör içerisinde yer alan tüm dosyalara ait listeyi yazdırma şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR