Hook Folder Locker (windows)

Hook Folder Locker

Hook Folder Locker
ÜCRETSİZ
İndir 0.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hook Folder Locker ile dosyalarınızı şifre ile kilitleyebilirsiniz

Hook Folder Locker kullanıcılara klasör kilitleme yoluyla kişisel bilgi güvenliği sağlama imkanı veren ücretsiz bir dosya şifreleme programıdır.

Günlük hayatımızda iş yerimizde veya evimizde kullandığımız bilgisayarlarımızı farklı kullanıcılarla paylaşabiliyoruz. Aynı bilgisayarı farklı kullanıcılarla paylaşmamız demek bu bilgisayarlarda depoladığımız kişisel dosyalarımızın başka kullanıcılar tarafından görüntülenmesi anlamına gelebiliyor. Bunun yanında sadece kendi bilgisayarımızı kullanıyor olsak dahi dosyalarımıza izinsiz erişimleri engellemek isteyebiliriz.

Hook Folder Locker bize bu tip durumlarda oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Program ile seçeceğimiz klasörleri şifre ile koruma altına alabiliyor ve kilitleyebiliyoruz. Bu sayede bu klasörler içersinde yer alan dosyalarımıza izinsiz erişimleri engelleyebiliyoruz.

Hook Folder Locker'ı oldukça basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Hook Folder Locker ile herhangi bir klasörü şifrelemek için Browse tuşuyla klasörü seçmeli, sonrasında Lock tuşuyla şifre belirleyerek klasörü kilitleyebilirsiniz. Dosyaların kilidini kaldırmak için ise aynı şekilde Browse aracılığıyla kilitli klasörü seçmeli, sonrasında şifreyi girerek dosyanın kilidini kaldırmalısınız.

Hook Folder Locker çalışmak için kurulum gerektirmiyor ve bu sayede programı USB belleklerinizle birlikte yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

YORUMLAR