IceCream Media Converter 1.53 (windows)

IceCream Media Converter

IceCream Media Converter
ÜCRETSİZ
İndir 30.95 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IceCream Media Converter programını kullanarak video ve ses formatlarını kolayca dönüştürebilirsiniz.

IceCream Media Converter programı, elinizdeki video ve ses dosyalarını farklı formatlardaki videolara yahut ses dosyalarına dönüştürmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı programlardan bir tanesi olarak hazırlanmış ve sahip olduğu üst düzey format desteği ve kolay arayüz sayesinde bu alandaki en iyilerden bir tanesi haline gelmeye aday olduğunu söyleyebilirim.

Programın desteklediği video ve ses formatlarını sıralamak gerekirse;

  • FLV, SWF
  • 3GP
  • AVI, MPEG, WMV, MP4, MKV
  • MP3, OGG, WMA, AAC, FLAC
  • WAV, AIFF
  • AC3

Toplu işlem yapmayı destekleyen program, bu sayede aynı anda yüzlerce dosyayı bir listeye koymanıza ve daha sonra bu listeden otomatik format dönüşümü yapmanıza imkan tanıyor. Tamamlanan veya devam etmekte olan her bir dönüşüm işleminin hangi aşamada olduğunu da anlık olarak arayüzden görebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Geçmişte tamamladığınız format dönüştürme işlemleri de yine programın tarihçesinde bulunuyor.

YouTube videolarının diğer video formatlarına ya da müzik dosyalarına da dönüştürülmesine olanak tanıyan program, bu sayede istediğiniz video ve müzikleri arşivlemenize de olanak tanıyor. Dönüştürme işlemleri sırasında video ve ses kalitelerini değiştirerek istenilen dosya boyutunu yakalama imkanı da tabii ki unutulmamış.

Eğer medya dosyalarının formatlarını birbirine dönüştürmek istiyorsanız kesinlikle kaçırmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR