IE Asterisk Password Uncover 1.8.5 (windows)

IE Asterisk Password Uncover

IE Asterisk Password Uncover
ÜCRETSİZ
İndir 0.51 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Explorer üzerinde kayıtlı olan şifreleri kolayca bulmak ve kaydetmek için bu ücretsiz programı deneyebilirsiniz.

IE Asterisk Password Uncover programı, ücretsiz olarak sunulan ve Internet Explorer üzerinde saklanan şifreleri kolayca görebileceğiniz basit bir uygulama. Otomatik olarak web tarayıcılarımızın şifre hatırlama seçeneklerini kullandıkça bazı şifrelerimizi unutabiliyoruz ve bu nedenle yaşanan sıkıntılar maalesef özellikle başka bir bilgisayara geçildiğinde kendisini gösteriyor.

Dolayısıyla zaman zaman Internet Explorer’da yer alan şifreleri yeniden öğrenerek bir kenara not etmek faydalı olabiliyor. Bu şifreleri almanın program kullanmadan gerçekleştirilebilecek uzun yolu olsa da IE Asterisk Password Uncover işi acemi kullanıcılar için de çok basit hale getiriyor ve hiç zorlanmadan şifrelerinizi hemen öğrenebiliyorsunuz.

Kolay kullanılır arayüzü sayesinde neyin nerede olduğunu kolayca görebiliyorsunuz ve sadece tek bir butona basarak işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Sonuçlar hemen ana pencerede yer aldığı için onlara ulaşmak da bir o kadar basit.

Dilerseniz sonuçların yer aldığı satırları hafızaya kopyalayabilir, yahut şifreleri TXT dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Ancak güvenliğiniz için tüm şifrelerinizi bilgisayarınızdaki bir yazı dosyasında yazılı olarak saklamamanızı öneriyorum. Sistem kaynaklarını verimli şekilde kullanan program herhangi bir soruna ya da kilitlenmeye de testlerimiz sırasında sebep olmadı. Şifrelerini sık sık unutanlar için güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum.