Insanity Clicker (windows)

Insanity Clicker

Insanity Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Insanity Clicker ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Insanity Clicker farklı oyun türlerini ilginç bir şekilde bir araya getiren bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan Insanity Clicker'da terk edilmiş bir akıl hastanesinde kendisini bulan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Bu hastanede kendimizi bulduğumuzda bu yere nasıl geldiğimizi hatırlamıyoruz. Kısa bir süre sonra hücremizin duvarlarından gelen sesler buradan acilen kurtulmamız gerektiğini anlamamızı sağlıyor. Diğer hücredekiler kafaları ve yumruklarıyla duvarları dövüyorlar ve çığlıklar boş koridorda yankılanıyor. Bu cehennemden kurtulabilmek için de büyük bir savaş bizi bekliyor. Akıl hastaları, pskopatlar ve mutantlar bizi öldürmek için çabalarken bütün gücümüzü kullanmamız gerekmekte.

Insanity Clicker'ı klasik korku oyunlarından ayıran özellik oyunun savaş sisteminin bir idle clicker oyununa benzemesi. Oyunda ilerleyebilmek için karşımıza çıkan düşmanların üzerine seri bir şekilde tıklamamız gerekiyor. Bir süre sonra bu iş otomatikleşiyor; fakat güçlü bölüm sonu canavarları karşımıza çıktığında daha seri tıklayabilmek için farenin sol tuşuna asılmamız gerekiyor. Ayrıca ağrı kesici haplar gibi güçlendirmeler kullanarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz. Oyunda ilerledikçe kahramanımız gelişiyor, buna bağlı olarak da düşmanlarımız da güçleniyor.

Insanity Clicker 2 boyutulu çizimlerden oluşan grafiklere sahip. Grafikler genel olarka oyunun karanlık atmosferini iyi bir şekilde yansıtıyor.

Insanity Clicker Sistem Gereksinimleri

- Windows Server 2008 işletim sistemi ve üst versiyonları

- 2.33 GHZ X86 işlemci (netbooklar için 1.60 GHZ işlemci)

- 512 MB RAM

- Intel HD Graphics 4000 ekran kartı

- 200 MB boş depolama alanı

- Ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR