INSOMNIA: The Ark 1.0 (windows)

INSOMNIA: The Ark

1.0
INSOMNIA: The Ark
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

INSOMNIA: The Ark, Mono Studio tarafından uzun yıllardır geliştirilmekte olan ve kendine has özellikleri bulunan bir tür rol yapma oyunu olarak adlandırılabilir.

Insomnia: The Ark, Mono Studio tarafından uzun süredir geliştirilen, hikaye anlatımı üzerine kurulu bir tür RPG yani rol yapma oyunudur. Dieselpunk denilen bir çizim tarzıyla hazırlanan yapım, uzayda terkedilmiş bir metropoliste geçmektedir. Oyuncular bu harabeye dönmüş şehirde, karakterlerini geliştirme, gidilmemiş yerleri keşfetme ve karşılarına çıkan diğer karakterlerle etkileşime geçme gibi görevleri icra ediyorlar.

Keşif ödüllendirici… ve tehlikeli

70'in üzerinde benzersiz yerde değerli teknoloji ve kaynakları ararken açlık, susuzluk, yorgunluktan kurtulun. Dikkat edin - INSOMNIA’nın nüanslı dünyası, hain karakterlerden beklenmedik maceraları, vahşi düşmanları ve ölümcül tehlikeleri gizleyebilir.

Kişiselleştirilmiş yolculuk

Karakter sınıflarından ve istenmeyen öğütme işleminden, büyük miktarda işlenebilir kalem ve ekipmanla birleştirilmiş esnek bir savak sistemiyle kurtulun. Vitesinizi akıllıca seçin - oyundaki her zırh ve silah türü kendi taktik erdemlerine ve eksikliklerine sahiptir.

Seçim önemli

Doğrusal olmayan bir hikayeye, “alışılmamış” yaklaşımları ve 12 farklı hikaye sonunu teşvik eden “geri dönüşü olmayan” noktalar ile gidin. Karakterinizin seçilen arka planı, NPC ve gruplarla etkileşimde bulunmanın yanı sıra belirli görevlerin sonuçlarını nasıl etkilediğiyle ilgili bir rol oynar.

Zengin bir evren

Neo-noir dünyasını dieselpunk unsurlarıyla deneyimleyin. Karanlık bir ortam müziği ve çürüyen bir uygarlığın yankıları ile insan yapımı kıyamet manzaralarına tanık olun.

YORUMLAR