Internet Turbo 2003 5.4

Internet Turbo 2003 5.4
DENEME SÜRÜMÜ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yavaş internet bağlantılarınızı hızlandırmak için kullanabileceğiniz en etkili programlardan biri.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

rnClasys Ltd tarafından 13 Mayıs 2003 yılında piyasa sürülen program kullanıcılara internetten kopmama ve bağlantı hızını %200 oranında arttırma garantisi veriyor. İnternet bağlantı hızından memnun değilseniz ve bu konuda herhangi bir teknik arkaplana sahip değilseniz İnternet Turbo programını kullanarak bağlantı hızınızı gözle görülür bir şekilde hızlandırabilirsiniz. İnternet Servis Sağlayıcı'sından beklenmedik zamanlarda gerçekleşen kopmaların da önüne geçen ve bu sayede kullanıcılara daha sorunsuz bir internet deneyimi sunan Internet Turbo, bu kategoride bulabileceğiniz en iyi yapımlardan bir tanesi.

Programın ana ekranında gereken ayarlamaları yaptıktan sonra bağlantınızı hızlandırabilirsiniz. Elbette bu noktada biraz tecrübe gerekiyor. Bağlantı ayarlarını doğru bir şekilde programa tanımlamak gerekiyor. Yine de yapımcılar işleri büyük ölçüde basit tutmaya çalışmışlar ve bana kalırsa başarılı olunmuş. 

Bağlantı hızınız sizi tatmin etmiyorsa, Internet Turbo programı ile bağlantı hızlandırmaya dair tüm işlemleri kolayca yapabilirsiniz.