WLAN Optimizer

WLAN Optimizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86,394
  • DOSYA BOYUTU 0.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Martin Majowski

WLAN Optimizer, kablosuz bağlantı ile internete girerek oyun oynarken yada yayın yaparken yaşadığınız takılma sorunlarını çözmek için geliştirilmiş bir yazılımdır.

WLAN Optimizer, kablosuz bağlantı kullanarak internete giren kullanıcıların online oyunlar oynarken yada canlı video yayınları yaparken yaşadıkları takılma sorunlarını atlatabilmesi için geliştirilen ufak fakat yararlı bir yazılımdır. Henüz deneme aşamasında olan programı deneyerek işe yararsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Windows Vista ve 7 ile uyumlu olarak çalışan WLAN Optimizer, basit olarak kablosuz bağlantınızın arkaplanında otomatik olarak yapılan aktivite taramalarını iptal ederek yaşadığınız takılma problemlerini çözüyor. Kablosuz bağlantı ile online oyunlar oynayan yada canlı video yayınları yapan kullanıcıların içine çok yarayacak olan program çalıştığı andan itibaren kablosuz bağlantınızı optimize etmeye çalışmaktadır. Ücretsiz olan programı denedikten sonra işe yaradığını düşünüyorsanız ayarlar sekmesinden Windows başlatıldığında otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Programı kapatmanız duruunda ise Windows standart ayarlarına dönmektedir.

Kablosuz bağlantı ile video izlerken, video yayını yaparken yada oyun oynarken takılma ve gecikme sorunları yaşıyorsanız WLAN Optimizer'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Oldukça ufak bir program olan WLAN Optimizer sistem kaynaklarını çok az miktarda kullanarak bilgisayarınızın performansını etkilemektedir.