Johnny's User Profile Backup 1.0.0 (windows)

Johnny's User Profile Backup

Johnny's User Profile Backup
ÜCRETSİZ
İndir 2.38 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki kullanıcı profillerinin yedeklerini almak ve sorunlara karşı korumak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda ortaya çıkabilen sorunlar neticesinde maalesef Windows içerisindeki kullanıcı profillerine dair tüm bilgiler zaman zaman kaybolabiliyor ve bu nedenle kısayollar, önemli belgeler ve diğer veriler geri döndürülemez şekilde ortadan kalkıyorlar. Johnny's User Profile Backup programı, bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir program ve Windows kullanıcı profillerine yedek alabilmek için tercih ediliyor.

Programı kullandığınız zaman, Windows'un tüm kullanıcılarının belgeleri, fotoğrafları, videoları, müzikleri, masaüstü ikonları ve diğer kullanıcıya özel bilgileri için birer yedek alınıyor ve böylece daha sonra bu yedekler diğer depolama aygıtlarında saklanabiliyorlar.

Kullanıcı arayüzü oldukça kolay ve anlaşılır olduğu için acemi bilgisayar kullanıcıları bile yedek almakta pek zorlanmayacaklardır. Program ilk açıldığında tüm diğer kullanıcıları taratıyor ve böylece hangi kullanıcının hangi dosyalara sahip olduğunu belirliyor. Daha sonra karşınıza çıkan listeden kullanıcıları ve bu kullanıcıların hangi dosyalarının yedekleneceğini seçebiliyorsunuz.

Bu yedekler sizin belirlediğiniz sabit disk ya da taşınabilir disk üzerine taşınıyorlar ve böylece daha sonra erişim sağlamak istediğinizde yeniden kullanılabilir hale geliyorlar. Sık sık kişisel verilerini kaybeden kullanıcıların tercih edebileceğine inanıyorum.

YORUMLAR