JPEXS Free Flash Decompiler 2.0.0 (windows)

JPEXS Free Flash Decompiler

JPEXS Free Flash Decompiler
ÜCRETSİZ
İndir 7.12 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flash dosyaları üzerinde kolayca değişiklikler yapmak ve multimedya öğelerini ayrıştırmak için bu programı kullanabilirsiniz.

Flash dosyalarının genellikle pek kolay bir şekilde parçalanamamaları ve düzenlenememeleri nedeniyle bu konuda kullanıcılara yardımcı olabilecek pek çok program mevcut ve bu programlardan bir tanesi de JPEXS Free Flash Decompiler programı. SWF uzantılı dosyaların içeriklerini parçalayabilen ve düzenleyebilen, aynı zamanda ActionScript kodlarını da kaydedebilen program sayesinde animasyonlar ve videolara dair işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Programı kullanırken SWF dosyalarının içerisinde yer alan her bir öğeyi dosyadan ayırabiliyor ve kaydedebiliyorsunuz. Böylece dosyalar içerisindeki sesler, resimler, kodlar, şekiller gibi tüm öğeler ayrıştırılabiliyorlar. Ancak programın bir özelliği daha var ve öğeleri ayrı ayrı kaydetmekten daha çok işinize yarayacaktır.

SWF dosyalarının üzerinde dosyayı bozmadan değişiklikler yapılmasına izin vermesi sayesinde dosyalar içerisindeki yazıları, resimleri, görüntüleri ve kodları en kolay yoldan değiştirebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz öğe ve dosyaların önizlemelerini görmenize de olanak tanıması sayesinde düzenleme işlemlerini çok daha hızlı hale getiriyor.

Arayüz olarak gerçekleştirdiği işleve göre oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu söyleyebileceğim program, aynı zamanda ücretsiz olarak kullanılıyor. Flash geliştiriciler ve web tasarımcılar tarafından beğenilerek kullanılacağına inanıyorum.

YORUMLAR