Just Cause 2 (windows)

Just Cause 2

Just Cause 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Just Cause 2 büyük bir açık dünya sunan başarılı bir aksiyon oyunudur

Just Cause 2 oyunculara sunduğu özgürlükle sınırsız eğlence sunanbir aksiyon oyunudur. 

GTA benzeri bir oyun olan Just Cause 2'de bizi devasa bir açık dünya beklemekte. Oyunda Rico Rodriguez adlı kahramanımızı yöneterek uzak bir Güneydoğu Asya adası olan Panau Adası'na yolculuk yapıyoruz. Tropik bir cennet olan Panau Adası'nı ziyaret nedenimiz ise palmiyelerin altında güneş ve denizin tadını çıkarmak yerine politik bir komplo teorisinin içerisinde yer almak. Rico Rodriguez'in oyundaki görevi eski arkadaşı olan akıl hocasının yerini tespit etmek ve onu öldürmek. Rico bu iş için diktatörlükle mücadele eden Panau adasında yeraltı örgütleriyle işbirliği yapmak zorunda kalıyor ve tehlikeli çatışmaların içerisine giriyor.

Just Cause 2'de sıradan motor ve arabaları kullanabilmenin yanında tankları, askeri araçları, helikopterleri ve uçakları kullanabiliyoruz. Hatta bu araçların tepesine tırmanarak yolculuk ederken etrafa ateş bile açabiliyoruz. Rico Rodriguez sahip olduğu kancalı halatı ile yüksek noktalara tırmanabiliyor, araçlara seyir hellerindeyken asılarak üstlerine çıkabiliyor ve duşmanlarının ayaklarını yerden kesebiliyor. Bunun yanında paraşütünü yanından ayırmayan Rico yüksek noktalardan atlarken havada süzülebilmekte. Özellikle uçakların ve helikopterin içinden veya üzerinden atlamak zorunda olduğunuz durumlarda paraşüt oldukça işinize yarıyor.

Just Cause 2'de kahramanımız tabancaların yanı sıra keskin nişancı tüfekleri, otomatik tüfekler, pompalı tüfekler, ağır makinalı tüfekler, bazukalar, el bombaları, dinamitler ve çeşitli ekipmanlar kullanabiliyor. Just Cause 2 oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şunlar:

  • Windows Vista ve üst versiyonları (Oyun Windows XP'yi desteklememektedir.)
  • Çift çekirdekli SSE3 destğine sahip işlemci (AMD Athlon X2 4200 veya Pentium D 3GHZ)
  • 2 GB RAM
  • 10 GB boş depolama alanı
  • DirectX 10 uyumlu, 256 MB video belleğine sahip ekran kartı ( Nvidia GeForce 8800 serisi veya ATI Radeon HD 2600 Pro)
  • DirectX 10 uyumlu ses kartı
  • DirectX 10

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR